اخبار خودرو

مقاله

مقاله

چگونه می توان تعیین کرد که چرا یک خودرو در تقاطع ها می ایستد:

 

ممکن است دلایل زیادی وجود دارد که یک ماشین در محل تقاطع، از جمله سطوح مایع انتقال اتوماتیک کم، رطوبت در گاز، سنسورهای شکسته یا مسائل مربوط به شیر EGR، وجود داشته باشد.

1

سطح انتقال سیال کم

 1. 1

  رطوبت سنج را در انتقال اتوماتیک بررسی کنید . به طور منظم، دستورالعمل مالک را برای روش درست برای وسیله نقلیه خود بررسی کنید – به طور کلی، تولید کنندگان ترجیح می دهند با یک موتور گرم آزمایش کنند.

  • حتما باید سیال را در سطح سطح پارک کنید. بهترین کار این است که قبل از بازگرداندن مجدد آجیل یا خاک، اجازه ندهید آجیل را از بین ببرید.

2

مبدل کاتالیست مسدود شده

 1. 1

  به دنبال توقف، بدون قدرت در هنگام شتاب. احتمالا موتور روشن موتور بررسی خواهد شد.
 2. 2

  بعد از اینکه وسیله نقلیه برای مدتی در حال اجرا است، در شب خودرو نگاه کنید. اگر مبدل کاتالیزوری درخشان است، احتمالا مسدود شده است. اگر این مشکل را پیدا کنید، باید مبدل را جایگزین کنید.

3

سنسورهای O2 شکسته

 1. 1

  بعد از راه اندازي موتور سرد، ابتدا ببينيد OK، اما يک موتور خاموش موتور به حالت خاموش و خاموش خواهد رسيد.
 2. 2

  برای خواندن یک ماشین خود را بکشید:
 3. بعد از چند هزار مایل از این، بیشتر خودروها موتور روشن موتور را روشن می کنند. شما می توانید آن را به هر AutoZone، قطعات خودرو پیشرفته، Napa و یا O’Reilly (اما برخی از مکان ها ممکن است فقط ماشین ها ساخته شده پس از سال 1996 چک کنید، بنابراین تماس بگیرید و بررسی کنید) و آنها کد را به صورت رایگان خوانده است. می تواند دلایل متعددی برای روشن شدن موتور “چک موتور” وجود داشته باشد، بنابراین بررسی خوبی است. کدهای شکایت از مخلوط نابالغ غیر منتظره نشانه خوبی از شکست سنسور O2 است. سنسورهای O2 به طور معمول 60 تا 75 کیلومتر مایل طول می کشد. خبر خوب این است که شما می توانید یک سنسور O2 را به صورت آنلاین برای حدود 50 دلار خریداری کنید و معمولا جایگزین آن بسیار آسان است. یکی دیگر از دلایل ممکن این است که موتور در حالت خاموش بسیار کم است (تنظیم بیکار قابل تنظیم است) یا ماژول کنترل بیرون می رود، که نسبتا ارزان و آسان است برای دسترسی و تعمیر.

4

EGR شیر سوخته / گیر کرده است

 1. 1

  به دنبال خطای کد موتور (EGE) P1406 باشید. اگر سوپاپ EGR باز شود ، ماشین در RPM های پایین تر کار کند. اگر دریچه بسته شود، ماشین در RPM های بالاتر (در بزرگراه) اجرا نخواهد شد.
 2. 2

  ابتدا کربن اضافی را از شیر EGR تمیز کنید. ممکن است فقط نیاز به تمیز کردن و جایگزینی نداشته باشد. اگر تمیز کردن شیر EGR کار نمی کند و شما همچنان کد P1406 را دریافت می کنید، شیر EGR باید جایگزین شود.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
09126610152 تماس بگیرید
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید